منتشر شد!

بالاخره بعد از چندین و چندماه انتظار کتاب «بارش اولین پاش در روزهای قهوه‌ای نودوژیک» توسط انتشارات هزاره ققنوس منتشر شد.

این مجموعه شامل سیزده داستان کوتاه است که از داستانی با تم روستایی و از لحاظ زمانی از گذشته شروع شده (جن‌گیر) و خرد خرد همان‌طور که زمان رویدادن اتفاق‌ها در داستان‌ها به حال و آینده تغییر پیدا می‌کند، مکان رویدادن داستان‌ها نیز از روستا شروع شده و به دنیای امروزی رسیده و درنهایت به شهری در خارج از کشور ختم می‌شود. (نقطه‌ی نورانیِ کوچکِ سبزرنگ)

نقطه اشتراک کلیه داستان‌ها کنش، واکنش و تأثیر ذهن انسان بر دنیای اطراف و قدرت تصمیم‌گیری اوست. واکنش‌ها و تاثیراتی که گاه دنیای پیرامونش را به فراخور قدرت ذهنی او (خوب یا بد) دچار تغییر می‌کند و گاه ذهن او به خاطر رویدادهای ساده و در عین‌حال غیرقابل توجیه دنیای پیرامونش دچار آشفتگی می‌شود و دنیای کوچکتر اطراف او را چنان آشفته‌تر می‌کند که لحظه به لحظه به نابودی نزدیک‌تر می‌شود.


از آنجایی‌که تعداد محدودی از این کتاب چاپ شده است احتمال اینکه در تمام شهرهای ایران و در کتابفروشی‌های متعدد به آن دسترسی داشته باشید، بعید بنظر می‌رسد. بنابراین اگر در خرید این کتاب دچار مشکل هستید می‌توانید از طریق سفارش اینترنتی آنرا در تمام شهرهای ایران و از طریق پست یا… دریافت کنید. به همین منظور در همین سایت و در این صفحه قسمتی برای دریافت سفارش در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن به دیگر سایت‌های اینترنتی که این کتاب را برای فروش قرار می‌دهند لینک داده خواهد شد.

bisto7.ir/book


در این مجموعه در ابتدا شانزده داستان برای چاپ در نظر گرفته شده بود که در مرحله تائیدیه نشر در وزارت ارشاد دچار ممیزی گردید و چاپ کتاب منوط به حذف سه داستان از این مجموعه شد. اگر چه این سه داستان سال‌ها در صفحات اینترنتی و در سایت‌های مختلف منتشر شده بودند اما در این زمان برای چاپ کاغذی آنها مجوزی صادر نشد. با این‌حال از آنجایی‌که سرنوشت دیگری برای سه داستان مورد اشاره قابل پیش‌بینی نیست، تصمیم گرفتم این سه را در قالب یک فایل PDF و به صورت رایگان برای دانلود قرار دهم. برای دانلود این مجموعه سه داستانه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کنید

صفحه اینستاگرام من را دنبال کنید


Warning: show_source() has been disabled for security reasons in /home/bistoir/public_html/wp-content/plugins/header-footer/plugin.php(339) : eval()'d code on line 4
0 0 votes
به این یادداشت امتیاز دهید
خبرم کن
اگر
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments